19
Lis

Warkocze sylwestrowe – Pomysł na przywitanie 2020 roku!

Fryzury na sylwestra 2020. Wypróbujcie nowe pomysły na koński ogon i modne warkocze wykonane przez Afrolock 🙂

Nie masz jeszcze pomysłu na sylwestrową fryzurę? Im­pre­za syl­we­stro­wa tuż tuż, a Ty nie wiesz jesz­cze co zro­bić z wło­sa­mi? To je­den dzień w ro­ku, w któ­rym mo­żesz na­praw­dę za­sza­leć i po­sta­wić na olśnie­wa­ją­cy blask – po­mo­że Ci w tym Afrolock.

fryzura sylwestrowa

Wielkimi krokami zbliża się moment gdy rozpoczniemy nowy rok. Dla wielu osób jest to wyjątkowy czas gdy żegnamy to co stare a witamy to co nowe. Czy Twój sylwester odbędzie się na domówce? Szykujesz się na wielki bal? Czy będzie to impreza wśród znajomych w wynajętym lokalu? Możliwości jest dużo. My życzymy, żeby ta noc była wyjątkowa.

W tym roku na topie będą przede wszystkim sylwestrowe warkocze i oryginalne sploty przypominające warkocze takie jak bubble braid i warkocz oszukany. W karnawale 2020 eksperymentujemy też z końskim ogonem, który według najgorętszych trendów ma zachwycać elegancką formą, połyskiem i niebanalnym wykonaniem. To jednak nie koniec pomysłu na sylwestrowe uczesania z długich włosów.

W naszym salonie warkocze sylwestrowe wykonuje Madzia z Afrolock. Jesteś ciekawa co jest w stanie zaproponować Tobie na imprezę sylwestrową? Zadzwoń do naszego salonu – +48 509 104 483 ; +48 604 647 450 i dowiedz się więcej!

warkocze sylwestrowe warkocz sylwestrowy na bok kolorowy warkocz sylwestrowy syntetyczny kolorowe długie włosy sylwestrowe warkoczyki sylwestrowe z posypką brokatowąwarkocz sylwester 2020 z brokatem