09
Paź

Nowość w Chełmie! Zabieg Bloomea – innowacyjny i skuteczny modeling skóry. Hit sezonu stosowany przez gwiazdy!

Zabieg Bloomea – To prawdziwa rewolucja na rynku profesjonalnych usług kosmetycznych stosowana przez gwiazdy na całym świecie. Zabieg bazuje na trzech właściwościach ukrytych pod skrótem technologi TRIO M.M.L. Urządzenie zdobyło nagrodę na targach LNE w Paryżu w dziedzinie najlepszego zabiegu kosmetycznego.

Początkowo we Francji, przez 10 lat, chirurdzy plastyczni stosowali urządzenie o nazwie Bloomea zwłaszcza podczas zabiegów pooperacyjnych, dzięki czemu proces redukcji blizn i rozstępów był krótszy oraz skuteczniejszy. Z czasem, podczas histopatologicznych badań warstw naskórka, odkryto wyjątkową technologię TRIO M.M.L. między innymi w:

zabiegach ujędrniających
usuwaniu rozstępów
zabiegach anti-age
usuwaniu zmarszczek
zabiegach depigmentacyjnych
usuwaniu bruzd potrądzikowych

Zabieg może być wykonany u kobiet w ciąży i karmiących (za zgodą lekarza). Jest to możliwe dzięki temu, iż praca urządzenia opiera się na pobudzaniu naturalnych procesów zachodzących w tkankach. Ani światło LED, ani mikroprądy nie penetrują dalej, poza obszar skóry poddawany zabiegowi.

Jakie są efekty po zabiegu Bloomea?

przed i po bloomea Efekty przed i po Bloomea

Efektem zabiegu jest bardziej napięta, ujędrniona i wygładzona skóra. Dzięki jej silnemu nawilżeniu i dotlenieniu poprawia się koloryt i struktura skóry. Serią kilku zabiegów aparatem Bloomea® można wymodelować owal twarzy oraz trwale odmłodzić skórę dzięki regeneracji kolagenu i elastyny. Potwierdzają to badania porównawcze przeprowadzone przed kuracją oraz po serii czterech zabiegów. Wykazały one namnożenie elastyny aż o 20% w stosunku do fazy wyjściowej, co jest efektem porównywalnym do zabiegów resurfacingu laserowego. Jednocześnie zaobserwowano znaczne wygładzenie wierzchniej (rogowej) warstwy skóry, dzięki czemu jest ona bardziej miękka w dotyku, promienna i zdecydowanie rozjaśniona.

Zabiegi możemy wykonywać przez cały rok. Pracujemy na każdym rodzaju skóry (także na skórach naczyniowych, wrażliwych i bardzo cienkich). Czas trwania zabiegu w zależności od wskazań: od 20 min do 60 min.

ZABIEG JEST CAŁKOWICIE BEZBOLESNY!!!

Serdecznie zapraszamy do Salonu Kosmetycznego Marilyn w Chełmie od 14 października 2019 r.