Zabiegi na włosy

Mezoterapia igłowa głowy
17% Off

Mezoterapia igłowa na włosy

100 PLN

Opis Zabiegu

Mezoterapia igłowa jest jednym ze skuteczniejszych sposobów walki z wypadaniem włosów. Mężczyźni z reguły łysieją częściej i szybciej, ale to leczenie łysienia u kobiet jest bardziej skomplikowane. Po określeniu przyczyny nadmiernego wypadania włosów, należy szybko wdrożyć metodę leczenia.

Mezoterapia nie jest zabiegiem jednorazowym. Aby uzyskać oczekiwane efekty, należy ją powtarzać. Ostateczna ilość zabiegów, a także ich rozmieszczenie w czasie są uzależnione od tego, w jakim stadium zaawansowania jest choroba pacjenta oraz jakie są jego oczekiwania.

Za pomocą licznych nakłuć w skórę głowy aplikuje się specjalnie przygotowane koktajle odżywiające włosy lub środki farmakologiczne. Nakłuć dokonuje się za pomocą igły i strzykawki. Pod wpływem mikrourazów aktywowane są procesy regeneracyjne, polepsza się ukrwienie skóry. Efektem zabiegu mezoterapii igłowej jest również pobudzenie cebulek włosów.

Pielęgnacja po zabiegu

Warto być świadomym tego, że po kuracji skóra przez jakiś czas będzie zaczerwieniona i nieco opuchnięta, a z czasem pojawią się na niej również niewielkie siniaki – to skutki uboczne zabiegu. Na szczęście mijają one bardzo szybko – zwykle już po kilku dniach.

Aby skóra głowy jak najszybciej powróciła do dawnej kondycji, ważne jest, by pacjent dostosował się do zaleceń i stosował odpowiednie preparaty do pielęgnacji skóry, unikał korzystania z solariumsauny czy stosowania odżywek, a także wziął sobie do serca inne porady, jakich udzielił mu lekarz wykonujący zabieg.

Warto pamiętać, że aby po kuracji w miejscu nakłuć nie pojawiły się nieestetycznie wyglądające przebarwienia, zaleca się smarowanie ich kremem z filtrem do czasu, aż grudki na skórze całkowicie się wchłoną.

Przeciwwskazania do zabiegu

  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • cukrzyca,
  • miesiączka,
  • choroby nowotworowe,
  • alergia na któryś ze stosowanych preparatów,
  • opryszczka, infekcje i zapalenia skóry,
  • infekcje bakteryjne i wirusowe,
  • zażywanie leków immunosupresyjnych,
  • skłonność do blizn.
Warkoczyki syntetyczne, afrykańskie

Warkoczyki afrykańskie

NOWOŚĆ!

Opis

Pierwotnie afrykańskie warkoczyki służyły okiełznaniu bujnych i gęstych włosów mieszkańców gorącego kontynentu. Ciasne sploty gwarantowały wygodę i pozwalały na nadanie fryzurze nowego, niepowtarzalnego charakteru. Aby osiągnąć równie spektakularny efekt na delikatnych niskoporowatych włosach, konieczne jest wzbogacenie podstawy fryzury syntetycznymi pasmami. Dzięki temu zmyślnemu dodatkowi fryzura zyskuje objętość i… nowy kolor! Paleta barw syntetycznych włosów jest bardzo bogata – od typowych odcieni noszonych przez kobiety na co dzień, przez pastele i fluo, aż po tęczowe ombre. Jest w czym wybierać!

Ich wykonanie pochłania niezwykle dużo czasu. Powinnaś przygotować się na kilka godzin cierpliwego oczekiwania na ostateczny efekt mniej bądź bardziej bolesnego procesu zaplatania. Dobrze wykonane warkoczyki afrykańskie są zwarte i trwałe. Możemy je nosić od trzech miesięcy do pół roku lub momentu, kiedy uznamy, że odrosty psują wymarzony efekt.

Cennik

Warkoczyki:
cienkie 65 cm ……………………………. 800 zł
cienkie 50 cm ……………………………. 650 zł
cienkie 30-35 cm ………………………. 550 zł

grube 65 cm ……………………………… 650 zł
grube 50 cm ……………………………… 550 zł
grube 30-35 cm ………………………… 450 zł

Warkocze Cornrows / bokserskie:
zwykłe ……..……………………………… 30 zł /1 szt.
+ syntetyczne …………………………… 40 zł /1 szt.

Warkocze dobierane:
zwykłe ……..……………………………… 20 zł /1 szt.
+ syntetyczne …………………………… 25 zł /1 szt.

Pielęgnacja

Warkoczyki afrykańskie nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Normalnie można na nie nakładać odżywki czy szampony. Należy jednak odstawić gęste kosmetyki, które będą trudne do spłukania i wnikną wewnątrz splotu. Najlepiej zawsze suszyć włosy suszarką, nie pozostawiać ich do naturalnego wyschnięcia. Przed snem dobrze jest spiąć włosy, by zapewnić dłuższą trwałość fryzurze.

Galeria

Poniżej zdjęcia naszej z pracy 🙂

       

Zadzwoń do nas i zarezerwuj wizytę w salonie kosmetycznym!