09
Lut

Nowość! K-Surgery Suit Pro Wraps – bandaże do ujędrniania ciała i redukcji cellulitu

Cellulit, obrazowo porównywany do skórki pomarańczy, powstaje wtedy, gdy pod skórą gromadzi się zbyt dużo wody lub tłuszczu. Jest to głównie problem natury estetycznej, który jednak niejednej kobiecie spędza sen z powiek.

Walkę z tą niechcianą skórką pomarańczową najlepiej zacząć od wizyty w naszym salonie kosmetycznym. Znamy naturalny sposób na pozbycie się niechcianego cellulitu.

cellulit

Suit Wraps jest nowoczesnym zabiegiem na ciało, bogatym w naturalne składniki aktywne. K-Surgery Suit Pro Wraps – bandaże do ujędrniania ciała i redukcji cellulitu.

Polecany dla:

ujędrnienia ciała
redukcji cellulitu
przy problemach limfatycznych np. obrzęk nóg
wspomaga inne terapie zabiegowe na ciało np. wyszczuplanie, ujędrnianie
wspomaga w trakcie treningu spalającego tkankę tłuszczową

Zimne bandaże

Mają działanie zwężające naczynia krwionośne. Są one, głównie używane do redukcji obrzęków i ciężkości w dolnej części ciała. Poprawiają krążenie i system limfatyczny. Wspomagają zabiegi ujędrniające.

Skład: sole z Morza Martwego mają działanie drenujące i antycellulitowe, dzięki swojemu działaniu korzystnie wpływa na układ limfatyczny i krążenie krwi, co wzmacnia normalizację różnych funkcji komórek. Kolagen jest substancją naturalnie występującą w naszym ciele, wraz z główną funkcją gwarantującą elastyczność i jędrność kości, skóry, ścięgien i stawów. Jego rolą jest utrzymanie struktury i odporności tkanek. Jest pomocny w zwalczaniu niedoskonałości skórnych między innymi cellulitu. Alantoina pozyskana z boraginaceae Symphytum offcinale (Żywokost lekarski). Jest doskonałym przeciwutleniaczem. Jest w stanie przeciwdziałać działaniu wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie się skóry. Nawilża, koi i posiada zdolność dermoprotekcyjną. Doskonały jako środek złuszczający, zdolny do zmiękczenia martwych komórek, co sprzyja regeneracji tkanek. Cicatrizant jest w stanie pomóc w gojeniu drobnych skaleczeń, rany i niewielkich otarć.

Gorące bandaże

Lekko rozszerzające naczynia, zwiększają pocenie się i stymulują krążenie obwodowe. Dzięki wysokiej temperaturze korzystnie wpływają na metabolizm tłuszczów.

Specjalne bandaże opracowane w celu przeciwdziałania miejscowej otyłości. Jego specjalna formuła jest doskonałym sojusznikiem w ujędrnianiu ciała.

Skład: Substancje aktywne zawarte w tym produkcie, stymulują metabolizm tłuszczów i zapobiegają nowym formacjom. Ponadto ekstrakt z zielonej kawy pomaga poprawić elastyczność, zachęca do regeneracji komórek, eliminuje toksyny zapewniając gładką i jędrną skórę. Kofeina ananasowa ma właściwości pobudzające. Zwiększa spoczynkowe tempo metabolizmu, co za tym idzie wspomaga ujędrnianie. Odznacza się silnymi właściwościami drenującymi i pobudzającymi mikrocyrkulację. Przyspiesza więc krążenie krwi i limfy, dotleniając tkanki, zwiększając ich odżywienie i ułatwiając usuwanie z nich toksyn. Ale na tym nie kończy się jej działanie – kofeina wzmaga lipolizę, czyli proces rozpadu tłuszczów. Bromelaina jest wskazana we wszystkich przypadkach zapalenia i / lub obrzęku tkanek miękkich. Działanie przeciwzapalne wynika z jego działania proteolitycznego, który zapobiega i zmniejsza powstawanie miejscowego obrzęku. Elastyna jest białkiem produkowanym przez organizm człowieka. Niestety, po 25. roku życia wytwarzanie elastyny zatrzymuje się, a około 50-tki wszystkie wytworzone włókna zanikają. Elastyna zapewnia skórze gładkość i jędrność.