Oferta

Sprawdź nasze usługi

Zabiegi na ciało

Twoje ciało potrzebuje czegoś więcej niż codzienna pielęgnacja? Dla nas to nie problem! Proponujemy profesjonalne zabiegi na ciało.

Makijaż Permamentny

Maskuje niedoskonałości urody, podkreśla jej walory, a co najważniejsze – nie rozmazuje się w najmniej nieoczekiwanych momentach.

Zabiegi na włosy

Przywróć swoim włosom dawny blask! Zastosuj jeden z proponowanych zabiegów i ciesz się zdrowymi, gładkimi i odżywionymi włosami.

Makijaż

Makijaż wymaga niemałej precyzji, w której kolejność nakładania kosmetyków decyduje o efekcie końcowym. Właściwie dobrany makijaż ma przede wszystkim wydobyć z twarzy atuty urody.

Zabiegi na twarz

Cienka i delikatna skóra twarzy narażona jest na działanie wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych, które mają wpływ na jej wygląd.

Manicure & Pedicure

Paznokcie są wizytówką kobiety, symbolem jej kobiecości. Odpowiednio wypielęgnowane, potrafią przyciągnąć wzrok płci przeciwnej, a także wzbudzić zazdrość wśród kobiet.

Depilacja

Depilacja woskiem należy do najnowocześniejszych i najskuteczniejszych metod pozbywania się niechcianych włosków, z nami będzie też najbardziej profesjonalna i efektowna.

Zadzwoń do nas i zarezerwuj wizytę w salonie kosmetycznym!