Manicure & Pedicure

Kształt paznokci

Zaokrąglone

Manicure

Najbardziej naturalne paznokcie, pasujące do większości dłoni. Taki manicure lekko wysmukla płytkę paznokcia. Idealnie sprawdzą się dla osób lubiących krótkie, praktyczne paznokcie nie przeszkadzające w codziennych czynnościach.

Owalne

Manicure

Wydłużony kształt wysmukli krótkie palce. Dłonie z takim manicure będą wyglądały elegancko i klasycznie. Dzięki zaokrąglonym krawędziom paznokcie są mniej podatne na złamania, a manicure hybrydowy jest bardziej trwały.

Migdałki

Manicure

Ostro zakończone, najmodniejsze w tym sezonie paznokcie. Wysmuklają pulchne, krótkie palce. Taki rodzaj manicure uchodzi za najbardziej seksowny i kobiecy. Hybryda pozwala uzyskać spektakularne efekty.

Kwadratowe

Manicure

Bardzo popularne i uwielbiane przez kobiety paznokcie. Należy pamiętać, że taki kształt jest najbardziej podatny na złamania. Rodzaj manicure, który najlepiej sprawdzą się przy wąskich i smukłych dłoniach.

Kwadratowe z zaokrąglonymi bokami

Manicure

Wygodny i uniwersalny, pasujący do każdych dłoni kształt paznokci. Piękne prezentuje się w wersji krótkiej i długiej. Kształt szczególnie popularny jako manicure hybrydowy.

Stiletto

Manicure

Paznokcie z ostrymi zakończeniami. Chociaż na co dzień nie są zbyt wygodne, ten rodzaj manicure wysmukla dłonie i dodaj sex appeal’u jak żaden inny. Rozwiązanie dla odważnych kobiet.

Manicure

50 PLN

Opis Zabiegu

Jest to podstawowy zabieg pielęgnacji dłoni i paznokci. Polega na skróceniu paznokci i nadaniu im pożądanego kształtu. Przygotowanie skórek do usunięcia odbywa się przez naniesienie środka zmiękczającego wokół paznokcia. Następnie odpychamy skórki patyczkiem z drzewa pomarańczowego. Systematyczne stosowanie tej metody zapobiega nadmiernemu ich narastaniu. Kolejny etap to nałożenie odżywczego kremu, wypolerowanie lub polakierowanie paznokci.

Manicure Japoński

60 PLN

Opis Zabiegu

Jest to zabieg regenerujący i odnawiający płytkę paznokcia. Narodził się ponad 400 lat temu w Japoni dla wyjątkowego wyglądu paznokci u japońskich arystokratek. Polega na wpolerowaniu w płytkę paznokcia glinki z morza japońskiego, która zawiera bogactwo minerałów, witamin, keratynę, pyłek pszczeli, a następnie wmasowaniu pudru nadającemu płytce połysk różowej perły.
Zabieg polecany jest szczególnie osobom, które mają słabe, łamliwe i rozdwajające się paznokcie. Po zdjęciu żelu czy akrylu należy odczekać kilka tygodni.

Manicure Hybryda

co 2 tyg.
80 PLN
co 3 tyg.
90 - 100 PLN

Opis Zabiegu

To jeden z nowszych trendów w stylizacji paznokci. Nakładany jest cienką warstwą jak lakier, a następnie utwardzany w lampie uv. Lakier lśni bardziej niż w tradycyjnym manicure, a co najważniejsze manicure hybrydowy utrzymuje się zwykle przez 2-3 tygodnie. Nawet przy wykonywaniu codziennych prac domowych.

Uzupełnienie żelowe

100 - 120 PLN

Opis Zabiegu

Kiedy w wyniku odrastania naturalnych paznokci widoczny stanie się odrost dzielący je od przyczepionych żelowych paznokci, najłatwiej jest je uzupełnić, kiedy nie jest on zbyt duży. Wystarczy jedynie zmyć znajdujący się na nich lakier, a następnie skrócić brzeg i spiłować wierzchnią warstwę żelu. Następnym krokiem jest natomiast nałożenie wierzchniej warstwy żelu i utwardzenie jej pod lampą UV.

Założenie Żelowe

110 - 140 PLN

Pedicure Specjalistyczny - Podologiczny

120 - 140 PLN

Opis Zabiegu

W sposób fachowy i najczęściej bezbolesny usuwane są:

  • modzele,
  • gruba i twarda skóra na stopach,
  • fachowa obróbka paznokci stóp i wałów paznokciowych,
  • (w razie potrzeby) zastosowanie odpowiednio dobranych kremów lub preparatów.

Zabieg pedicure podologicznego różni się zdecydowanie od zabiegu kosmetycznego. Zmiany występujące na stopach są najpierw rozpoznawane i różnicowane, a następnie dokładnie usuwane (najczęściej bezboleśnie) odpowiednio do tego przygotowanymi narzędziami. Po zabiegu dobiera się odpowiednie preparaty do pielęgnacji domowej.

Pedicure Klasyczny

110 - 130 PLN

Opis Zabiegu

Zabieg polega na skróceniu paznokci, usunięciu nadmiernego naskórka wokół płytki paznokcia i usunięcie frezarką zrogowaciałego naskórka z podeszwy stopy. Zabieg rozpoczyna się aromatyczną kąpielą w roztworze odpowiednio dobranej soli z masażem bąbelkowym. Po peelingu, masce i krótkim masażu można wybrać metodę zdobienia paznokci.

Zadzwoń do nas i zarezerwuj wizytę w salonie kosmetycznym!