Makijaż

Makijaż

Makijaż dzienny

140 PLN

Makijaż okolicznościowy

160 PLN

Makijaż ślubny

200 PLN

Nasza profesjonalna wizażystka Magda, lubi malować twarze nietypowe, które kryją w sobie ogromne bogactwo i indywidualność. Uważa, że do każdej twarzy trzeba znaleźć ten jedyny, niepowtarzalny klucz, który otwiera ją na prawdziwe piękno. I właśnie poszukiwanie rozwiązań doskonałych stanowi największe wyzwanie w zawodzie wizażysty, a przy tym sprawia, że jest on tak interesujący i kreatywny.

Osiągnięcia:

  • II miejsce w Mistrzostwach Makijażu „Karnawał 2009”, Bydgoszcz 2008;
  • II miejsce w Mistrzostwach Makijażu „Karnawał 2010”, Bydgoszcz 2009;
  • I miejsce w Mistrzostwach Makijażu „Make-up no make-up”, Gdańsk 2012.

Mistrzostwa makijażu Magda Ożga-Panasiuk  Mistrzostwa makijażu Magda Ożga-Panasiuk Mistrzostwa makijażu Magda Ożga-Panasiuk

Makijaże:

  • Dzienny ma na celu korygowanie niedoskonałości skóry, tak aby efekt był jak najbardziej naturalny.
  • Wieczorowy jest rodzajem makijażu okolicznościowego, który wykonuje się na specjalną okazję. Należy pamiętać o tym, by dostosować go do pory dnia, w jakiej mamy zamiar się w nim pokazać. Światło świec oraz sztuczne oświetlenie to istne pochłaniacze kolorów, z tego powodu makijaż powinien opierać się na wyrazistych i intensywnych barwach oraz wyostrzonych konturach.
  • Ślubny powinien być elegancki i trwały. Musi być dopasowany do urody, a także dobrze komponować się z całą stylizacją.

Zadzwoń do nas i zarezerwuj wizytę w salonie kosmetycznym!